Öcsi + Ko + Anti (SRB, HUN)

Ferenc Kovács – husle, trúbka, spev. Bol zakladajúcim členom Budapest Ragtime Band, s ktorou pracoval 15 rokov. S Kálmán Balogh Gipsy Cymbalom Band pracuje od roku 1994. Spolupracoval s medzinárodnými hviezdami ako Balanescu, Steve Hacket, David Murray, Hamid Drake a Archie Shepp, ktorý povedal, že je „jedným z najlepších huslistov na svete, ktorí hrá na trúbke ako Miles Davis.“ S najvýznamnejšou vlastnou formáciou Magony Orchestra hrajúcou zmes sedliackej barokovej hudby, jazzu a súčasnej hudby, vydali CD Magony. Už v roku 1996 aktívne spolupracoval na prvom albume skupiny Djabe a od roku 2001 do roku 2016 bol riadnym členom a hlavným sólistom kapely. Jeho autentická hra na husliach a jeho spev je tiež dôležitým nositeľom maďarského hudobného sveta formácie. Bol sólistom aj významných hudobných telies ako MAKÚZ – vedený fenomenálnym Györgyom Szabadoson a Dresch Quartet.

Zoltán Kovács – klavír. V roku 1998 ukončil štúdium na Akadémii Liszta Ferenca v Budapešti. Okrem klasickej kompozície a klavírnych štúdií sa venuje jazzu od 13 rokov. S jeho menom je spojené množstvo televíznych a divadelných hudobných produkcií a taktiež je aktívny v oblasti jazzovej aj popovej hudby. V rokoch 2001 až 2016 pôsobil ako klávesista skupiny Djabe. Jeho sóla často obsahujú prvky klasickej hudby čo prináša osviežujúcu farbu do hudobného obrazu zoskupenia. Gitarista skupiny Genesis Steve Hackett, ktorý je častým hosťom skupiny Djabe sa vyjadril s najväčším uznaním o hre Zoltána Kovácsa. Okrem aktívnej hudobnej kariéry pôsobí aj ako hudobný pedagóg v Győri.

Antal Brasnyó – viola, ľudový hudobník si vybudoval svoju hudobnú reputáciu po deasťročnej spolupráci s Félixom Lajkó a aj ako člen skupiny Mihálya Drescha. Momentálne osamostatnene hľadá svoju hudobnú cestu. Pracuje aj ako výrobca hudobných nástrojov.